На деградованих землях Кіровоградщини вирощують енергетичну павлонію

У селищі міського типу Смоліне(Кіpовогpадська область) на занедбаних та не придатних для сільського господарства земельних ділянках виpощують високоенеpгетичну павловнію.

Проект реалізує коопеpатив "Фенікс Еко Гаpмонія" з вересня 2018 року, передає smolino-rada.gov.ua.

В об’єднанні навчилися вирощувати павловнію з насіння – наразі підростає численна кількість саджанців.

Вже через 3-4 роки після висадки насадження утворять повноцінний лісовий масив, який через 5 років може досягти 8-10 метрів висоти.

Павловнія здатна очищати і відновлювати забруднені грунти, приміром, на берегах річок і водойм, в які потрапляють промислові стоки.

Дерево, яке має гарну крону, виділяє завдяки великим листкам в 10 разів більше кисню у порівнянні з іншими культурами, та рясно цвіте, підходить для озеленення промислових міст, зокрема, оформлення парків і скверів, створення зон відпочинку.

Швидкі у зростанні дерева навесні неймовірно красиво цвітуть протягом 40-60 днів і приваблюючи бджіл вражаючим запахом. Мед павловнії використовують у лікуванні трахеїтів, бронхітів, простудних захворювань та у покращенні травлення.

Павловнію ще називають «дерево-фенікс», тому що вона відростає після повного спилу і може використовуватися не лише для виготовлення меблів, музичних інструментів, спортивного обладнання, а й для виготовлення екобрикетів та пелетів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка