На даху штаб-квартири Intel встановили 58 міні-вітряків

Американська корпорація Intel вирішила на особистому досвіді вивчити ефективність використання мініатюрних вітрогенераторів. Передбачається, що в майбутньому такі установки можна буде встановлювати на житлових будинках, після чого їх власники отримають необхідну «зелену» енергію. 

В рамках пілотного проекту Intel, запуск якого відбувся нещодавно, на даху центрального офісу компанії в Санта-Кларі (штат Каліфорнія, США) було встановлено 58 невеликих вітрогенераторів. Пікова потужність ферми становить 100 КВт, повідомляє ресурс 3dnews.

2.jpg

Однак, проектна потужність становить 65 КВт/год, оскільки місцева роза вітрів дозволить вітрякам працювати тільки 65% часу на добу при швидкості вітру до 10 кілометрів на годину. 

Подібні мікротурбіни вагою до 15 кг можуть бути встановлені на приватних будинках, що відкриває шлях до отримання дешевої електроенергії. 

Наразі на дахах практично усіх офісних і заводських будівель Intel встановлені масиви сонячних панелей. Незабаром до них також додадуться мініатюрні вітрогенератори. Адже на прикладі побудованої нещодавно вітрової ферми компанія планує створити реальні більш потужні проекти і поширити досвід серед інших підприємств.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка