На дахах норкової ферми на Київщині встановили сонячну станцію потужністю 12,4 МВт

На дахах будівель норкової ферми "Пелском", що у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області, встановили дахову сонячну електростанцію потужністю 12,4 МВт.

Як зазначають у Асоціації звірівників України, Студениківська фотоелектрична станція стала найбільшою даховою СЕС в Україні, передає InfoResist.org

Передбачається, що СЕС щорічно генеруватиме близько 15 млн кВт-год у рік і дозволить забезпечити екологічно чистою електроенергією 150 000 домогосподарств Київщини. За оцінками експертів, завдяки роботі нової сонячної електростанції викиди CO2 в атмосферу скоротяться на 15 тис тонн у рік.

"Таких масштабних проектів немає навіть у Європі, - говорить директор ферми "Пелском" Олександр Климець, яка працює за європейськими стандартами і пройшла сертифікацію "WelFur". – Наші фахівці провели всі необхідні дослідження і прийшли до висновку, що на дахах будівель на фермі можуть розміщуватися сонячні батареї, які додатково захищають тварин від високих температур, тим самим покращуючи добробут норки на фермі".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: