На чотирьох великих дорогах Львова будують велодоріжки

У 2019 році у Львові планують побудувати велосипедні доріжки на 4 великих дорогах – вулиці Любінській, Сихівській, кн. Ольги та проспекті Чорновола.

Як повідомили у міськраді, роботи тривають на усіх об'єктах, передає shotam.info.

Наймасштабніший проект - будівництво велодоріжки на проспекті Чорновола, який дозволить з'єднати центр міста з смт. Брюховичі. Проект вартістю 36 млн грн передбачає облаштування тротуарів, безпечних переходів з тактильною плиткою, паркувальних лотів, встановлення якісного освітлення та облаштування кільця на вул. Варшавська- Замарстинівська.

"Велодоріжка, яку облаштовують на проспекті Чорновола, від перетину з вул. Липинського, - це проект, розпочатий ще у 2016 році: у тому ж році було зроблено велодоріжку від вул. Під Дубом до вул. Липинського з обох сторін, а також велодоріжку у смт. Брюховичі", - розповідає Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. - Зараз облаштовуємо велодоріжку від вул. Липинського до вул. Варшавської, Замарстинівської і до смт. Брюховичі".

Якщо депутати Львівської міської ради виділять додаткові кошти, хоча б 15 млн грн, то роботи будуть продовжені, пояснила вона.

Проектування об'єкту "Будівництво велосипедної доріжки на проспекті В. Чорновола (від вул. В. Липинського до вул. Варшавської), вул. Варшавській (від пр. В. Чорновола до вул. Замарстинівської), вул. Замарстинівській (від вул. Варшавської до вул. І. Мазепи)" виконало ЛКП "Інститут просторового розвитку".

За словами представника підрядної організації "Львівська дорожня служба" Павла Коцюруби, сьогодні вже виконано 90% робіт згідно з цьогорічним фінансуванням. «Якщо місто профінансує додатково цей об'єкт, то підрядник готовий завершити його до кінця цього року», - говорить він.

Окрім облаштування велодоріжки на проспекті Чорновола, на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР проводяться роботи з будівництва велодоріжки та пішохідної зони на вул. Кн. Ольги-Сахарова. Проект передбачає облаштування близько 18 тис. м2 тротуарів, близько 6 тис. м2 велодоріжки і до 1 тис. м2 спільної зони.

"Також зараз вже розроблено проект щодо облаштування велодоріжки на вул. Сяйво, у проектах капітального ремонту вул. Шевченка, вул. Б. Хмельницького закладена велоінфраструктура, - додав начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець. - Також під час капітального ремонту вул. Курмановича, який вже скоро плануємо розпочати, буде облаштована частково спільна зона і частково велоінфраструктура".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка