На автомобілях встановлюватимуть «сонячні» дахи

Автовиробники Kia та Hyundai домовилися про спільну розробку «сонячних» дахів для своїх електромобілів і гібридів, аби забезпечити додаткову зарядну здатність. Нова технологія може забезпечити 30-60% заряду акумулятора на день, а також може використовуватися для моделей із ДВЗ для підвищення ефективності використання палива, пише Рv-magazine.

Hyundai Motor Group заявляє про розробку різних видів «сонячних» дахів: із кремнієвих модулів, напівпрозорих панорамних дахів з можливістю встановлення сонячних елементів та легкого «сонячного» даху, який встановлюватиметься на зверху або на капоті авто. Масивний кремнієвий модуль розроблений передусім для гібридних моделей, а напівпрозора панорамна покрівля буде застосована до автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння.

«У майбутньому до транспортних засобів будуть підключені різні типи технологій виробництва електроенергії, включаючи систему зарядки від Сонця. Це дозволить їм розвиватися від пасивного пристрою, який споживає енергію, до такого, який активно генерує її, – сказав Чонг-Гіл Парк, виконавчий віце-президент відділу технічного проектування компанії Hyundai Motor Group».

«Сонячний» дах першого покоління із кремнієвих модулів буде доступний у окремих автомобілях Hyundai після 2019 року. У лютому 2017 року Toyota першою запропонувала варіанти даху для сонячних панелей для гібридних моделей Prius, тоді як Fraunhofer ISE оголосила в квітні того ж року про намір інтегрувати сонячні панелі у комерційні транспортні засоби.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка