На алмазодобуному підприємстві в Ботсвані збудують сонячну електростанцію

Компанія з видобутку алмазів у Ботсвані шукає пропозиції щодо будівництва наземної фотоелектричної установки потужністю 600 кВт для роботи на гірничому майданчику в Габороне, повідомляє PV-magazine.

Гірничодобувна компанія Diamond Trading Company Botswana (DTC Botswana) оголосила тендер на пошук забудовників для будівництва наземної фотоелектричної установки потужністю 600 кВт на своєму гірничому майданчику в долині річки Наледі в пустелі Калахарі.

Компанія, спільне підприємство уряду країни та британською алмазною компанією De Beers, заявила, що шахта «Габороне» має максимальну проектну потужність 3,5 МВт та фактичну максимальну потребу близько 1 МВт.

«Установка потужністю 600 кВт буде модернізацією установки потужністю 350 кВт, яка знаходиться в стадії будівництва і яку планується ввести в експлуатацію до кінця квітня 2021 року, - зазначено в тендерному документі компанії. – Після модернізації сонячна фотоелектрична установка матиме загальну потужність 950 кВт».

Згідно з останніми статистичними даними Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії, в кінці 2019 року Ботсвана мала лише 3 МВт встановлених фотоелектричних потужностей. Giyani Metals Corp, канадська компанія, що володіє марганцевим проектом K.Hill в південній Ботсвані, нещодавно завершила техніко-економічне обґрунтування будівництва сонячного парку на гірничому майданчику.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка