На Запоріжжі збудують найбільшу в Європі наземну вітроелектростанцію потужністю 500 МВт

Найбільшу наземну вітрову електростанцію в Європі планують побудувати в Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області. Вона матиме сумарну потужність 500 МВт та коштуватиме близько 700 млн. євро, пише Укрінформ.

Проект планують реалізувати до 2019 року. Компанія-інвестор «Юрокейп Юкрейн» вже зарезервувала 300 млн. євро для будівництва ВЕС.

Найбільшу частину потужностей вітроелектростанції (350 МВт) зведуть на території Гірсівської ОТГ Приазовського району. На розвиток громади інвестор виділить 350 тис. доларів. Днями був підписаний відповідний договір між представниками Гірсівської ОТГ і ТОВ «Юрокейп Юкрейн». Він передбачає поетапне фінансування розвитку інфраструктури, виходячи зі співвідношення 1 тис. доларів інвестицій на 1 МВт потужності.

Зараз в області працює найбільша в Україні вітроелектростанція: Ботієвська ВЕС (ДТЕК) має 65 турбін сумарною потужністю 200 МВт. Інвестиції у будівництво вітропарку становили близько 340 млн. євро. Вітроелектростанція працює з 2014 року.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка