На Запоріжжі встановили 25 вітроенергетичних установок

На півдні Запорізької області встановили 25 вітроенергетичних установок першої черги Приморської вітроелектростанції.

ВЕС включатиме 26 вітротурбін, передає Інустріалка

Сім ВЕУ встановили у районі Приморська, а 18 із запланованих 19 - на землях Борисівської сільради.

Перші 7 вітряків Приморської ВЕС були введені в експлуатацію у січні, а 27 лютого вони почали продавати електроенергію за «зеленим» тарифом. Наприкінці березня ще 11 вітротурбін отримали всі необхідні документи для відпуску «зеленої» електроенергії в ОЕС України.

Таким чином, з початку 18 з 26 вітротурбін першої черги Приморської вітроелектростанції виробляють електроенергію. Зараз сукупна потужність працюючих вітряків становить 68,94 МВт. Планується, що протягом 2-х місяців всі 100 МВт Приморського вітропарку почнуть відпускати "зелену» електроенергію в Об'єднану енергосистему України.

Проект буде завершено після введення в експлуатацію всіх 26 вітряків та отримання необхідних документів. Роботи планується завершити до 1 червня.

Після виходу на проектну потужність перша черга Приморської ВЕС буде генерувати близько 350 млн кВт-год "зеленої" електроенергії в рік.

Наразі розпочалося будівництво другої черги Приморської ВЕС - ще 26 вітрогенераторів з'являться у Приазовському районі, недалеко від Ботієвської ВЕС.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка