На Західній Україні встановлять мережу з 11 зарядних станцій для електромобілів

У семи містах Західної України встановлять 11 зарядних станцій для електромобілів.

Нова інфраструктура з’явиться в рамках проекту "Транскордонна зелена транспортна мережа", який офіційно стартував 3 жовтня, передає Фіртка.if.ua

Проект, ініціатором та головним бенефіціаром якого виступає Івано-Франківськ разом з Бая-Маре (Румунія), Ньїредьгаза (Угорщина) та Міхаловце (Словаччина), передбачає придбання та встановлення 19 зарядних станцій (11 з яких на території України) за допомогою яких на електромобілях можна буде безперешкодно подолати відстань у 1200 км між містами.

Всі електрозаправки будуть підключені до світової безкоштовної онлайн мережі електрозаправок.

Загальна сума проекту складає 280 828,95 євро, з яких сума гранту – 252 746, 055 євро.

На Західній Україні проект об’єднає 7 міст, у яких буде встановлено 11 електрозаправок.

"У Івано-Франківську встановлять три електричні заправки потужністю 22 кВт – місто отримає 61 з 150 тис. євро виділених для України, - говорить начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк. – Одна заправка буде на "Промприладі", ще одна - на Калуському шосе, третю, скоріш за все, встановимо біля театру кіно "Люм'єр".

Проект спрямований на встановлення мережі заправок, які дозволять їздити на електромобілях не тільки в місті, але й подорожувати за кордон, - зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. "Бая-Маре і Ньїредьгаза - наші побратими, надіємось, що Міхаловце теж стане нашим партнером - хороша справа об'єднує, - зазначив він. - Дякую партнерам, які долучились, зокрема, містам нашої області: Яремче, Долина, Коломия, Надвірна".

Протягом року в рамках реалізації проекту "Транскордонна зелена транспортна мережа" відбудуться також промоційні заходи, форуми та міжнародний пробіг(у чотирьох країнах) на електрокарах, який завершиться в Івано-Франківську масштабним форумом сталої електромобільності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка