На Житомирщині збудували перший в Україні завод з утилізації пестицидів

У місті Баранівка, що у Житомирській області, запустять перший в Україні завод з утилізації пестицидів, повідомляє zhzh.info.

Як зазначив генеральний директор заводу "Еко Нова" Олександр Далакішвілі, наразі у тестовому режимі працює лінія з утилізації пестицидів I-III класу небезпеки. Передбачається, що підприємство вийде на повну потужність найближчим часом – одразу після опрацювання технічного регламенту для кожного виду відходів.  

Згідно з даними, завод зможе знешкоджувати та утилізувати близько 200-300 тонн небезпечних відходів щомісяця.

На додачу, вже більше року, за словами Олександра Далакішвілі, на підприємстві переробляють на вторинну сировину тару з-під небезпечних відходів. "На початку 2014 року при неповній загрузці завод відвантажив 1100 тонн вторсировини, цьогоріч тільки за десять днів травня – цей показник становив понад 30 тонн", - уточнюють в "Еко Нова".

2.jpg

Сьогодні в Україні склалася вкрай складна ситуація з небезпечними відходами, які зазвичай не знешкоджуються та не утилізуються належним чином. За даними експертів, щорічно в країні утворюється близько 500 млн тонн різних відходів, 1 млн тонн з яких загрожує здоров'ю та життю українців. Разом з тим загальні обсяги накопичення відходів вже перевищують 14 млрд тонн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка