На Житомирщині коштом ЄС планують створити «органічний» кооператив

В рамках грантового проекту з Європейським Союзом Барановська міська об'єднана територіальна громада, що в Житомирській області, планує залучити понад €760 тисяч на розвиток органічного простору, повідомляє AgroPortal.

За словами заступника голови Барановської міської ОТГ Оксани Загорськ, коштом ЄС планують збудувати сироварню, органічну ферму і теплиці, шкільну майстерню, торгово-тренінговий центр, а також провести навчання для вчителів і жителів громади. Мешканці приватних господарств, що тримають корову вже об’єдналися у кооператив «Мілка». Отримавши виробничі потужності, вони збільшать вартість молока і створять на базі кооперативу органічну міні-сироварню.

«Торгово-тренінговий центр дозволить розвивати такий органічний бізнес і стане базою для навчання. Тут будуть продаватися сільськогосподарські продукти, вирощені на території громади, і розташується бізнес-інкубатор. Таким чином всі створювані кооперативи матимуть власний фірмовий пункт продажу продукції», – розповіла Загорськ.

Компанія «Галекс-Агро» виступила в якості співзаявника проекту, інвестувавши €190 тисяч у створення органічної ферми. Реалізувати проект планують за 3 роки. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка