На Волині побудують вітрову станцію потужністю 150 МВт

На територіях Іваничівського та Володимир-Волинського районів Волинської області мають намір побудувати вітроелектростанцію потужністю 150 МВт.

Проект реалізує ТОВ "Вінд Пауер Джі Ес Ай Волинь", передає Енергореформа

Як повідомляється на сайті Єдиного реєстру оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС), на території Володимир-Волинського району встановлять один, а на території Іваничівського району – 28 вітрогенераторів потужністю 7 МВт кожен. Висота щогли кожного вітряка сягатиме 166 м, а діаметр ротора - до 170 м.

Передбачається, що ВЕС вироблятиме близько 540 тис. МВт-год "зеленої" електроенергії.

Крім цього, заплановано будівництво високовольтної підстанції (ПС) 35/110 кв площею до 1 га з трансформаторним обладнанням для забезпечення прийому і передачі в мережу виробленої електроенергії від станції. Передача згенерованої на ВЕС  електроенергії в об'єднану державну електромережу здійснюватиметься через існуючу ПС 330 кВ "Нововолинськ" НЕК "Укренерго".

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб, компанія "Вінд Пауер Джі Ес Ай Волинь"(Львів) належить АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Грінвіль". Кінцевим бенефіціаром є генеральний директор девелоперського холдингу "ТКС" Іван Торський.

Івану Торському також належить сонячна електростанція "Терновиця Солар" потужністю 28,5 МВт (Терновиця, Яворівський р-н Львівської обл.).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка