На Вінничині 18 населених пунктів запроваджують роздільний збір сміття

У Вінницькій області роздільний збір таких твердих побутових відходів як скло, полімери, залізо та папір) запровадили 18 населених пунктів.

Зокрема, спеціальні контейнери встановлені у містах Вінниця, Гайсин, Іллінці, Могилів- Подільський, Калинівка, Хмільник, Ладижин, Тульчин, селищах міського типу Томашпіль, Літин, а також у селах Гайсинського та Тульчинського районів, передає Моя Вінниця.

У Вінницькій області кількість населення, яке наразі охоплено роздільним збором складає 304 тисяч осіб.

Як зазначив заступник голови Вінницької обласної державно адміністрації Василь Броварник, практика роздільного збору сміття запроваджується з метою зменшення обсягів утворення ТПВ, які вивозяться на полігони.

"Базовий Закон України "Про відходи" після внесених змін, які значно посилили відповідальність громадян, юридичних осіб та органів місцевого самоврядування щодо безпечного поводження з ТПВ, передбачає втілення роздільного збирання та сортування сміття, - пояснює чиновник. - Зокрема з 1 січня 2018 року введена заборона захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів».
Як зазначають в ОДА, підготовчі роботи щодо організації роздільного збору побутових відходів наразі проводяться і в інших районах області.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка