На Вінниччині ввели в дію сміттєсортувальну станцію для 60 населених пунктів

Днями у селищі Муровані Курилівці Вінницької області запустили в експлуатацію сортувальну лінію твердих побутових відходів. Сміттєсортувальна станція забезпечить утилізацію відходів у самому селищі та в 59 населених пунктів району, а згодом і в сусідніх районах області, інформує Вінницька ОДА.

Побутові відходи сортуватимуть на 5 фракцій (поліетилен, метал, папір, скло, органічні рештки). Щоденно збиратимуть, сортуватимуть і перероблятимуть 15-20 тонн побутових відходів, завдяки чому функціонування полігону твердих побутових відходів продовжиться з 16 до 30 років експлуатації. Крім того, завдяки станції вдалося створити 12 робочих місць.

Будували на оснащували сміттєсортувальну станцію коштом Вінницької ОДА (4 млн. 270 тис. грн.) та Мурованокуриловецької селищної ради (12,5 тис. грн).

«Нам потрібно у досить стислі терміни побудувати цілу систему, яка забезпечить сортування і первинну переробку твердих побутових відходів у кожному районі. В процесі проектування ми переглянули різноманітні технології. Тож це є типовий проект, який може бути використаний у інших районах Вінницької області, – сказав на відкритті голова Вінницької ОДА Валерій Коровій». 

Очільник області наголосив, що зараз закумульований ресурс на рівні обласного бюджету, який дає можливість у пропорції 75% - обласні кошти, 25 % - кошти місцевого бюджету, реалізувати у Вінницькій області десятки подібних проектів. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка