На Вінниччині на птахофабриці встановлено біогазову станцію потужністю 12 МВт

Українські агропідприємства вже частіше переконуються у перевагах використання відходів для генерації біогазу. Так, на Ладижинській птахофабриці Вінницької області добудовано першу чергу біогазового комплексу потужністю 12 МВт. Установка працюватиме на курячому посліді та генеруватиме електроенергію з біогазу і технологічний пар.

Як повідомляє Держенергоефективності, це не перший біогазовий проект агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт». У першу чергу комплексу на птахофабриці вже інвестували близько 20 млн доларів. У майбутньому потужність біогазової електростанції планується збільшити до 20 МВт. Такі біогазові станції вигідні, адже дозволяють ефективно утилізувати відходи та водночас забезпечити агропідприємство необхідними енергоресурсами.

Виробництво електроенергії з біогазу стає все більш затребуваним. У 2018 році біогазові потужності зросли на третину: із 34 МВт (21 установка) на кінець 2017 р. до 46 МВт (33 установки) на кінець 2018 року, з яких: 28 МВт потужностей, що працюють на агровідходах та 18 МВт – на сміттєзвалищах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: