На Вінничині переробили 100 мільйонів одноразових пакетів у тротуарну плитку

У Іллінцях(Вінницька область) переробили понад 100 мільйонів одноразових поліетиленових пакетів у тротуарну притку за декілька років.

Ефективну утилізацію використаних мішечків запровадило Комунальне підприємство з переробки побутових відходів, передає ecopolitic.com.ua

"Змішані побутові відходи потрапляють на конвеєр, а потім до великого барабана, де зв'язані пакети зі сміттям розриваються, – розповідає директор комунального підприємства з переробки побутових відходів Денис Гетьман. – Потім робітники вручну сортують відходи: у окремі контейнери складають пластикові пляшки, папір, одноразові пластикові пакетики, останні на спеціальному обладнанні подрібнюють у порошок – агломерат, який використовують для виробництва тротуарної плитки".

Тротуарна плитка на 25% складається з перероблених пластикових мішечків.

"Схожа на гранули сіра суміш разом зі стружкою є альтернативою цементу – з'єднує матеріали і кам'яніє", - пояснює Денис Гетьман.

В Україні немає сміттєпереробних заводів, які можуть відсортувати і доставляти сировину для виготовлення товарів, наголошує він. "У нас основна проблема – нестабільність постачання сировини, - зазначає директор комунального підприємства з переробки побутових відходів. - За кілька років підприємство у Іллінцях переробило 110 тонн одноразових пакетів".

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка