На Тернопільщині вироблятимуть біопаливо для експорту в Європу

На Зарубинському спиртзаводі (Збаражський район, Тернопільська область)  виготовлятимуть паливний біоетанол.

Підприємство з виробництва інноваційного біопалива, в модернізацію та перепрофілювання якого вірменські інвестори вклали близько 60 млн гривень, відкрили 24 березня. Упродовж кількох останніх років держзавод взагалі не працював.

Передбачається, що першу продукцію спиртзавод, потужність якого в результаті реконструкції збільшилася вдвічі, випустить через місяць. Як результат, щодоби з 200 тонн кукурудзи на підприємстві виготовлятимуть 6 тис. декалітрів біоетанолу, який  планують експортувати до Європи. 

Кількість працівників, яких нині на підприємстві - 100, мають намір збільшити. 

2.jpg

В умовах перевиробництва етилового спирту в Україні, перепрофілювання одного з тернопільських спиртзаводів на виробництво біологічних відновлювальних видів енергії - біоетанолу, дозволить не лише наповнити бюджет, а й забезпечити місцеве населення роботою. Для українських спиртзаводів, більшість яких сьогодні не працює – близько 30, - це найбільш оптимальний шлях для виживання.   

Примітно, що завод у селі Зарубинці став третім в Україні, який виготовлятиме біоетанол із застосуванням новітніх технологій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка