На Тернопільщині агресивні стоки потрапляють у річку протягом 3 років - порушник просто платить штрафи

У Кременецькому районі Тернопільської області молокозавод протягом 3 років скидає агресивні стоки у річку Ікву.

Про це йдеться у висновках, зроблених Державною екологічною інспекцією за зверненням Дубенської районної державної адміністрації щодо забруднення водної артерії ТОВ "Кременецьке молоко", передає 0352.ua.

Згідно з результатами перевірок (остання була проведена Інспекцією 14-15.02.2018 р.), у Кременці комунальне підприємство "Міськводгосп" вже три роки скидає стічні води у річку Іква з перевищенням гранично допустимих нормативів через завод, який переробляє молоко і зливає агресивні стоки у каналізацію.

Як результат, щороку КП, очисні споруди якого не призначені для очистки агресивних стоків ТОВ "Кременецьке молоко", сплачує штрафи за наднормативні скиди.

При цьому молокозавод не поспішає встановлювати власні очисні споруди - про що було попередньо домовлено.

Листом від 3 березня 2018 року Державна екологічна інспекція у Тернопільській області запропонувала міському голові Кременця зобов'язати комунальне підприємство "Міськводгосп" розірвати договір про надання послуг з водовідведення із ТОВ "Кременецьке молоко". До встановлення окремих очисних споруд молокозавод повинен організувати вивезення стічних вод, зазначають екологи.

Інспекція також зобов’язала Кременецьку районну державну адміністрацію вжити передбачені законодавством заходи щодо недопущення потрапляння неочищених стічних вод у річку Іква, а Кременецьку районну раду - організувати роботи, пов'язані з ліквідацією шкідливої дії забруднених стічних вод у Кременці від КП"Міськводгосп", організувати інформування населення про стан річки Іква та про заходи, що вживаються для поліпшення стану води. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка