На Сицилії тестують сонячну установку на гідроелектростанції

Італійська Enel тестує кілька технологій плавучих фотоелектричних станцій на Сицилії. Компанія хоче обрати найбільш перспективні з них для майбутніх масштабних проектів на водосховищах своїх ГЕС по всьому світу, повідомляє PV-magazine.

Enel Green Power запустила плавучу фотоелектричну систему потужністю 30 кВт в Катанії на Сицилії, щоб протестувати кілька технологій сонячних модулів. Нині працює три конфігурації електростанції.

Enel випробовує кілька рішень, щоб вибрати найбільш перспективні для майбутніх великих сонячних електростанцій. У компанії тестують ефект водяного охолодження модулів та вплив сонячних фотоелектричних установок на воду та на навколишнє середовище загалом.
Нині на водосховищі проходять випробування двофазних та однофазних сонячних модулів.

Enel планує встановити плавучі фотоелектричні установки на водосховищах гідроелектростанцій, розташованих у різних країнах світу. Поєднання плаваючої СЕС з гідроенергією допоможе Enel зменшити свої витрати. Очікується, що вартість плавучої фотоелектричної станції з часом знизиться завдяки вдосконаленню технологій та економії площі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка