На Середньому Заході США підключать сонячні станції загальною потужністю 36 ГВт

У 2020 року на Середньому Заході США сумарний обсяг потужності нових сонячних електростанцій, що приєднуються до енергосистеми, досяг 36 ГВт.

Про це оголосив незалежний системний оператор Штатів Середнього Заходу США Midcontinent ISO (MISO) за підсумками чергового річного збору заявок на технологічне приєднання до енергосистеми нової генерації (2020 Generation Interconnection Queue, GIQ), передає ruscable

Цього року вперше в історії Miso сумарний обсяг потужності об'єктів генерації, що приєднуються, відповідно до 353 поданих заявок склав рекордні 52 ГВт. Із заявленого на GIQ 2020 загального обсягу генеруючих потужностей 69% (≈36 ГВт) припало на частку сонячних електростанцій, що підтверджує триваючий перехід від традиційної до ВДЕ-генерації під впливом таких факторів, як енергетична політика штатів, економічні передумови і особисті переваги кінцевих споживачів.

В даний час на розгляді Miso знаходиться 756 генеруючих об'єктів сумарною потужністю 113 ГВт, 64% з яких складають СЕС.

Результати GIQ, за оцінкою Miso, відображають цілісний підхід і адекватне реагування на потреби галузі, спрямовані на підтримку найбільш рентабельних інвестицій і врахування інтересів усіх задіяних сторін. Крім того, механізм GIQ дозволяє отримати досить передбачувані результати для довгострокового планування розвитку генерації та магістральної мережі.

Попередній рекорд Miso був зафіксований у 2007 році, коли сумарний обсяг потужності приєднаних об'єктів генерації досяг 47 ГВт. У 2019 році потужність приєднаних на Середньому Заході США потужностей електроенергетики не перевищила 44 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка