На Рівненщині планують збудувати дві сонячні електростанції сукупною потужністю 40 МВт

У селах Могиляни і Вельбівно Рівненської області планують звести дві сонячні електростанції потужністю 25 МВт і 15 МВт відповідно. Кошти на будівництво має виділити інвестиційна компанія Capital Kinetics, а також одним із партнерів може стати Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), передає Район. Острог.

«Для реалізації проекту вибрані Вельбівно та Могиляни, адже на території цих сільських рад є землі промисловості й енергетики, на яких без ускладнень можна розмістити сонячні панелі. У виборі ми керувалися насамперед наявністю земель із відповідним цільовим призначенням», – пояснює Богдан Турович, голова Острозької РДА.

Для зведення СЕС залучать 40 мільйонів євро інвестицій. Перевагою є і створення 50-60 нових робочих місць та регулярні надходження до місцевого бюджету. Вироблена сонячними електростанціями електроенергія буде надходити в загальну енергетичну мережу, а вже звідти – до кінцевого споживача. Перші інвестиції надійдуть навесні 2019 року, тоді ж планують розпочати будівництво.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка