На Рівненщині мають намір побудувати теплову електростанцію на біопаливі за 10 млн євро

На території Костопольського району Рівненської області мають намір побудувати теплову електростанцію, яка працюватиме на біопаливі, здебільшого на відходах деревообробки.

Об’єкт зведе компанія "Теплоенергосервіс", яка взяла в оренду 20 га на території індустріального парку розташованого уздовж траси Рівне-Сарни, передає rivnepost.rv.ua.

Відходи деревообробки для біоТЕС планують купувати у місцевих профільних підприємств. Вироблену електроенергію продаватимуть у загальну мережу за "зеленим" тарифом.

Передбачається, що на біоТЕС працюватиме близько 50 осіб.

«Перший інвестор взяв в оренду ділянку у нашому індустріальному парку, площа якого становить 145 га, - наголошує заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко. - У Рівненській області іншого такого проекту поки немає».

Концептуальний дизайн індустріального парку, виготовлений у 2012 році.

За його словами, у лютому компанія почне розробку проекту підприємства. «Наразі необхідно владнати питання землевідведення, під'єднання до енергомереж та інших комунікацій, - зауважує він. - Великих пільг індустріальний парк не дає, хіба що звільняє від сплати мита при закупівлі імпортного обладнання».

За попередніми підрахунками, у проект інвестують близько 10 мільйонів євро.

"Теплоенергосервіс" також зобов’язався прокласти дорогу до ТЕС, а також пробурити свердловини та побудувати очисні споруди.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка