На Рівненщині готують до запуску сонячну станцію потужністю 1,8МВт

У Малолюбашанській об’єднаній територіальній громаді запрацює найбільша у Рівненській області сонячна електростанція потужністю 1,8МВт. 

Проект реалізує ТОВ «Теплоенерго Сервіс», передає rv.gov.ua

Станцію звели на 20 га індустріального парку. встановлено 5200 сонячних панелей.

Вартість проекту становить 1,8 млн євро.

Наразі проводяться роботи щодо приєднання СЕС до Єдиної енергетичної системи. Зокрема, завершується прокладання підземного кабелю до точки підключення; проходить сертифікація обладнання в НКРЕП для укладання договору.

"Держава купує «зелену» електроенергію у виробника за визначеним "зеленим тарифом". А наше завдання, як обласної влади - допомагати бізнесу та приватним домогосподарствам на різних етапах будівництва відповідних потужностей; в отриманні дозвільних документів; надавати будь-яке інше необхідне сприяння для розвитку відновлюваної енергетики в регіоні", - написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Рівненської обладміністрації Віталій Коваль. – Відтепер і до моменту введення СЕС в експлуатацію ТОВ «Теплоенерго Сервіс» платитиме за користування ділянкою удвічі менше - 1,5% від її нормативної грошової оцінки. Зекономлені на оренді понад 400 тисяч гривень на рік інвестор зможе направити у розвиток СЕС чи прискорення будівництва».

У майбутньому потужність сонячної електростанції у Малолюбашанській ОТГ планують збільшити до 6 МВт.

Сьогодні у Рівненській області працює п'ять сонячних електростанцій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: