На Полтавщині громади змагаються за розробку Плану дій сталого енергетичного розвитку

У Полтавській області обирають населений пункт з чисельністю населення не більше 50 тисяч для розробки індивідуального Плану дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР).


Конкурс у рамках міжнародного проекту CLEEN (Енергоефективність: створення коаліцій на місцях) оголосила Громадська організація "Еколтава", яка спеціалізується на питаннях енергозбереження та енергоефективності, передає Ресурсний центр ГУРТ

Участь у конкурсі, який триватиме до 23 червня 2017 року включно, можуть брати органи місцевого самоврядування: міські та селищні ради, об'єднані територіальні громади Полтавської області з фактичною кількістю населення не більше 50 тис. жителів (за результатом останнього перепису населення).

Учасники конкурсу також повинні мати відповідальну, кваліфіковану особу, яка буде закріплена за проведенням аналізу і процесом написання ПДСЕР разом з експертами ГО "Еколтава".

Як зазначає голова правління ГО"Еколтава" Юлія Мельник, аналіз місцевої енергетичної політики і подальша розробка плану дій є одним із перших і найважливіших кроків на шляху до енергонезалежності. «Написавши ПДСЕР, органи місцевого самоврядування та окремі територіальні громади матимуть можливість долучитися до міжнародної Угоди Мерів, брати участь у грантових конкурсах, що вимагають наявність такого плану та стануть більш конкурентоспроможними у процесі залучення інвестицій», - пояснює експерт.

Прийом заявок на участь у конкурсі закінчується 23 червня. В окремих випадках конкурс може бути продовжено. Результати будуть оголошені 1 липня 2017 року.

Для участі у змаганні органи місцевого самоврядування повинні подати:

- заповнену реєстраційну форму (формат Word документ) та її сканокопію з підписом і печаткою (формат PDF).

- мотиваційний лист на офіційному бланку обсягом до 2-х сторінок.

- додатки: описовий документ, де вказано основні дані про населений пункт: управлінську структуру органів місцевого самоврядування, суміжні населені пункти, інфраструктуру, бюджетні установи.

Всі матеріали надсилати на пошту громадської організації: office@ekoltava.org

Додаткову інформацію про конкурс можна знайти на офіційному сайті "Еколтави" та за тел. (066) 520 28 42

План сталого енергетичного розвитку вже розробили декілька громад Полтавської області: Кременчук, Полтава, Лубни, Горішні Плавні, Миргород. Органи місцевого самоврядування останнього вже кілька років успішно реалізовують інвестиційні проекти.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка