На Півночі Швеції зведуть найбільший наземний вітропарк у Європі потужністю 753 МВт

Компанія GE Renewable Energy встановить 137 вітрових турбін Cypress 5,5-158 на вітроелектростанції Önusberget потужністю 753 МВт, яка буде найбільшим наземним проектом у Європі. Вітропарк має номінальну потужність ядерного реактора і буде виробляти достатньо електроенергії для живлення 200 000 шведських домогосподарств протягом цілого року.

Компанія Luxcara вже розпочала роботу з розвитку інфраструктури, а GE розпочне встановлення турбін вже в липні цього року. GE Renewable Energy поставить 137 своїх турбін Cypress потужністю 5,5 МВт кожна, із 158-метровим ротором, що ідеально підходить для швидкості вітру та клімату на проектній ділянці. Вітропарк під час своєї роботи заощадить близько 1 000 000 тонн CO₂.

Олександра фон Бернсторф, керуючий партнер Luxcara, коментує: «Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з GE для будівництва найбільшої в Європі сухопутної вітрової електростанції на багатій ресурсами півночі Швеції. Ми були одними з перших, хто вийшов на північний ринок вітроенергетики ще в 2015 році, і цей проект підтверджує нашу позицію найбільшого довгострокового інвестора в цьому секторі в регіоні».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка