На Півдні України приєднають до енергосистеми 53МВт сонячних станцій завдяки реконструкції підстанції

Завдяки реконструкції підстанції "Березань", що розташована у Миколаївській області, до енергосистеми приєднають 53,4МВт сонячних електростанцій.

Модернізація ПС підвищить надійність передачі електроенергії та дасть можливість реалізувати потенціал "зеленої" генерації у Південному регіоні, повідомляє Укренерго

Зокрема, збільшити видачу в енергосистему України 53,4 МВт потужностей СЕС компанії "Восход Солар", приєднаних до розподільчого пристрою ПС, дозволить новий трансформатор (Т2) потужністю 63МВт.

Також на підстанції 220 кВ «Березань» реконструювали відкриті розподільчі пристрої 220 та 35кВ зі встановленням елегазового обладнання, трансформаторів власних потреб та дугогасних реакторів. Також було збудовано загальнопідстанційний пункт керування та закриту розподільчу установку 10 кВ, маслозбірник та протипожежні резервуари.У 2019 році Укренерго планує продовжити модернізацію "Березані": зокрема, мають намір встановити другий, більш потужний трансформатор, який суттєво збільшить пропускну спроможність мережі та надійність роботи підстанції вцілому.

Від підстанції «Березань» живляться деякі населені пункти Миколаївської області, серед яких і курортне містечко Коблево.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка