На Одещині запровадили online-енергомоніторинг для 3,6 тис. бюджетних будівель

У Одеській області впровадили систему моніторингу споживання енергоресурсів на об’єктах бюджетної сфери. 

Як зазначають у облдержадміністрації, через спеціально створений сайт відповідальні за енергозбереження співробітники у обласній раді, адміністрації та місцевих органах влади щодня вводять в інформаційну систему показання лічильників близько 3600 соціальних закладів.

Передбачається, що в найближчому майбутньому енергомніторинг буде проводитися на 6 тис. бюджетних об’єктах області. Системний контроль над споживанням енергоресурсів, за оцінками депутата Одеської облради, ініціатора енергомоніторингу Петра Обухова, дає можливість знизити витрати до 10% без додаткових інвестицій. 

При цьому енергоефективність у бюджетній сфері підвищується завдяки централізованому аналізу динаміки та структури споживання енергоресурсів, оперативному управлінню його обсягами та швидкому реагуванню на несправності в системах тепло-, газо- та електропостачання. 

За допомогою статистичних методів, наголошують в ОДА, будуть визначені проблемні бюджетні будівлі, які перевищують ліміти енергоспоживання і потребують впровадження енергозберігаючих заходів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка