На Одещині побудують сонячну станцію потужністю 70МВт на території зруйнованої ферми

У місті Роздільна(Одеській області) на території колишнього сільгосподарського підприємства побудують сонячну електростанцію потужністю 70 МВт.

Детальний план території для будівництва та обслуговування об'єктів сонячної електростанції схвалили члени архітектурно-будівельної ради при Одеській облдержадміністрації 17 січня, передає poragovorit.com. 

«СЕС розташують на ділянці загальною площею 107,4 га, яка знаходиться за межами населеного пункту, - розповів представник генпроектувальника ПП "АСТОР-ЮГ" Олег Берман під час презентації проекту. – Ділянка перебуває у занедбаному стані: раніше тут було сільськогосподарське підприємство з комплексом будівель і споруд, які зараз всі напівзруйновані».

Для будівництва сонячної електростанції потужністю 70МВт територію звільнять від напівзруйнованих будівель аби побудувати на їх місці адміністративно-побутову будівлю, тимчасові споруди, майданчик для технологічного обладнання та автостоянку.

Інвестором зведення СЕС виступає приватна компанія, якій належать будівлі і споруди сільськогосподарського підприємства, а замовником - Роздільнянська райдержадміністрація, яка вирішила питання із землею.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка