На Одещині планують побудувати на військовому полігоні сонячну станцію потужністю 5 МВт

Компанія "Еліос Стратегія", яка займається проектуванням, постачанням і будівництвом (EPC) об'єктів відновлюваної енергетики, має намір побудувати сонячну електростанцію в райцентрі Болград Одеської області, повідомляє власний кореспондент інформагентства "Траса Е-95".

Згідно з попередніми підрахунками, сонячна електростанція розташується на земельній ділянці площею 10 га.

Як зазначив провідний фахівець з інвестицій виконкому Болградського міської ради Віталій Куруч, наразі компанія "Еліос Стратегія" отримала дозвіл на розробку детального плану території військового полігону.

"Інвестори мають намір розпочати будівельні роботи вже у другій половині 2017 року, - пояснює фахівець. – На даний момент проведена геодезична зйомка місцевості, йде підготовка проектно-кошторисної документації".

Як зазначають у мерії, громадські слухання щодо будівництва сонячної електростанції відбудуться 1 березня.

Згідно з коментарями інвестора, Helios Strategia має великий досвід в розробці та будівництві проектів сонячної енергетики, які в даний час успішно експлуатуються по всьому світу. У проекті буде використовуватися обладнання провідних європейських виробників і фотоелектричні модулі вищого класу від лідируючих на ринку брендів. Інвестор також зазначив, що Еліос Стратегія використовує в роботі системи управління якістю, охорони праці, управління безпекою, і систему екологічного менеджменту відповідно до міжнародних вимог.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка