На Одещині запускають сонячні станції загальною потужністю 19,8МВт

В Ізмаїлі побудували дві сонячні електростанції загальною потужністю 19,8 МВт.

Проект "Гудзівка Солар-1" і "Гудзівка-Солар-2", передає bessarabia.ua

Для підключення двох сонячних електростанцій АТ "ДТЕК Одеські електромережі" закінчують будівництво в Ізмаїлі великого інфраструктурного об'єкта - підстанції 35/6 кВ "Гудзівка" (з двома трансформаторами 35/6 кВ потужністю 10 МВА кожен).


«Введення підстанції дозволить забезпечити електроживлення на об'єктах, які будуть розташовані на території в 150 гектарів, - говорить генеральний директор Групи компаній "Метрополія" Віктор Куртєв, замовник будівництва сонячних електростанцій ТОВ "Гудзівка Солар-1" і "Гудзівка-Солар-2". - Останній раз об'єкт подібного роду в Ізмаїлі був побудований понад півстоліття тому».


Будівництво підстанції здійснюється в рахунок плати за приєднання сонячних електростанцій, тобто підстанція буде перебувати на балансі АТ "ДТЕК Одеські електромережі". Це дозволить перевести на нову сучасну підстанцію частину споживачів з підстанції 35 кВ "Виставка", яка була введена в експлуатацію ще в 1968 році, а також живити новий мікрорайон житлової забудови "Гудзівка", який планують побудувати протягом найближчих десяти років.

Будівництво підстанції дасть можливість підключити більше 2600 приватних домоволодінь, а в подальшому і нові об'єкти. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: