На Одещині побудують вітропарк потужністю 60 МВт

У Білгород-Дністровському районі Одеської області планують побудувати вітрову електростанцію потужністю 60,05 МВт.

Як зазначено у повідомленні про планову діяльність від 24 травня опубліковане у Реєстрі з оцінки впливу на довкілля, другу чергу Дністровської ВЕС встановить Elementum Energy, дочірня компанія VR Capital, передає expro.com.ua

Станція включатиме 11 вітрогенераторів General Electric, потужністю 5,3-5,5 МВт. За другою технічною альтернативою, може бути встановлено від 15 до 24 вітрових турбін, залежно від їх потужності та виробника.

«Попередньо проектом розглядалось 5 типів вітротурбін: GE 134-3.6 MW (потужністю - 3,6 МВт), GE 137-3.83 MW (потужністю - 3,83 МВт), Nordex N131- 3.9 MW (потужністю - 3,9 МВт), Vestas V136-4.0 MW (потужністю - 4,0 МВт) та Envision EN 110 2.5 MW (потужністю – 2,5 МВт)», - зазначено у повідомленні про планову діяльність.

Другу чергу ВЕС планується ввести в експлуатацію у першому кварталі 2022 року.

«Ми раді зустріти перший вітровий парк у портфелі активів відновлюваної енергетики Elementum Energy в Україні та з нетерпінням чекаємо реалізації другої черги проекту потужністю 60 МВт, - прокоментував Річард Дейтц, голова наради директорів компанії. - Завдяки професіоналізму наших співробітників та партнерів, у розпал пандемії, нам вдалося все зробити вчасно та у рамках бюджету».

Elementum Energy 6 травня повідомив про введення в експлуатацію першої черги Дністровської ВЕС, потужністю 40 МВт, у станцію було інвестовано 59 млн євро.

Наразі сумарна потужність проектів Elementum Energy складає 576 МВт, введено в експлуатацію 29 електростанцій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка