На Одещині підключили 256 домашніх сонячних станцій за півроку

У січні-червні 2021 року в Одеській області підключили 256 приватних сонячних електростанцій.

Про це повідомили у ДТЕК Одеські електромережі, передає odessapost.com

«Запит на підключення домашніх сонячних електростанцій з кожним роком зростає, - зазначив Олександр Фоменко, генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі. - За шість місяців 2021 року ми вже приєднали в Одеській області 256 просьюмерів- домогосподарств, які самостійно виробляють для себе електроенергію, а надлишок продають, а до кінця року плануємо приєднати ще 235 домашніх СЕС».

Всього в Одеській області вже підключено 1505 домашніх сонячних станцій.

З 2014 по 2021 рік в Одеській області підключили 1505 просьюмерів. Найбільше виробників екологічно чистої сонячної енергії знаходиться в Одесі та Одеському районі – 723 просьюмера. Також серед лідерів місто Ізмаїл та Ізмаїльський район – 320, Подільський район – 124 та Білгород-Дністровський район – 318.

Для підключення домашньої сонячної електростанції до мереж ДТЕК Одеські електромережі слід звернутися у центр обслуговування клієнтів з пакетом необхідних документів, заповнити бланк заяви-повідомлення, пройти перевірку монтажу, встановити лічильник відповідного типу, отримати додатки до договору на розподіл електроенергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка