На Миколаївщині ввели в експлуатацію вітропарк потужністю 8 МВт

В селі Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області ввели в експлуатацію вітропарк "Причорноморський" потужністю 8 МВт.

Шоста черга Очаківської ВЕС складається з двох вітротурбін одиничною потужністю 2,5 МВт і однієї - 3 МВт, передають НикВести

Як зазначив директор компанії "Вітряні парки України" Владислав Єременко, «Причорноморський» став першим вітряним парком в Україні, який отримав 10-процентний бонус до "зеленого тарифу" за використання обладнання українського виробництва.

«Рішення про встановлення 10% надбавки до "зеленого тарифу", яке 7 листопада прийняла Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, є не тільки першим, але поки єдиним з максимальним рівнем надбавки при використанні української обладнання, - підкреслив він. – Це реальні стимули для розвитку національної вітроенергетичної промисловості та створення нових робочих місць».

Як зазначають у Миколаївській ОДА, в процесі виробництва вітротурбін були задіяні шість найбільших в Україні машинобудівних заводів, серед яких, зокрема, Краматорський завод важкого верстатобудування, ПАТ "Новокраматорський машинобудівний завод" та ВАТ "Енергомашспецсталь".

«Розташовані в прифронтовій зоні краматорські заводи виробляють високоякісну продукцію, не гірше західних аналогів, - наголосив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко. - Це яскравий показник того, що Україна розвивається, адже за альтернативною енергетикою – майбутнє».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка