На Миколаївщині селяни виступили проти будівництва сонячної станції, побоюючись що вона негативно вплине на здоров'я

Мешканці села Михайлівка Миколаївської області виступили проти будівництва сонячної електростанції.

Таке рішення стало результатом громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації - Детального плану території земельної ділянки з метою зміни категорії та цільового призначення ділянки для будівництва будівель та споруд енергогенеруючих підприємств в межах сільради(за межами населеного пункту). 

«4 серпня на сесії сільради було прийнято рішення про відмову забудовнику змінювати цільове призначення земельних ділянок, також ми звернулися до Держкадастру з проханням призупинити всі роботи з цією землею - використання 10 га місцевого пасовища під сонячні батареї це нераціонально, - каже вона. - Ми випадково прочитали оголошення в газеті "Маяк" – і тепер депутати збирають по вулицях людей, ми проводимо обговорення, збираємо підписи проти встановлення сонячних батарей».

До того ж селяни побоюються, що встановлення такої сонячної електростанції негативно вплине на стан здоров'я людей, зазначила Тетяна Тетенькіна.

«Корови нашого односельчанина, у якого електричні опори проходять біля будинку, хворіють постійно лейкозом, - розповідає жінка. - А який негатив принесе нам сонячна електростанція біля села».

В свою чергу присутній на громадських обговореннях директор і власник компанії-забудовника, яке мало намір побудувати сонячну електростанцію у Михайлівці, пообіцяв виділити землю для прогону худоби - 40 метрів, облаштувати ставок для напування тварин, а також зареєструвати установу в Миколаївському районі, аби податки йшли до місцевого бюджету.

Однак результатом громадських обговорень стало одноголосне рішення присутніх - проти зміни цільового призначення ділянки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: