На Миколаївщині реалізують сонячні проекти потужністю 400МВт

На Миколаївщині будуються та знаходяться у стадії девеломпента сонячні електростанції потужністю 400 МВт.

За прогнозом голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченко, область може стати лідером серед регіонів України за кількістю об'єктів альтернативної енергетики, передає Энергореформа

Зокрема, незабаром у Снігурівському районі ТОВ "Інгулець енерго – 2", що отримала міжнародне фінансування, незабаром почне будувати СЕС потужністю 57,6 МВт, а ТОВ "Інгулець енерго – 1" – СЕС потужністю 30 МВт.

Торік норвезька Scatec Solar уклала угоду з Rengy Development(Київ) про спільну реалізацію проектів з будівництва СЕС потужністю 47 МВт і задекларувала намір збільшити свій портфель об'єктів у регіоні до 150 МВт.

В Арбузинському районі ТОВ "Санлайт енерджі-2" має намір побудувати сонячну станцію на 4,95 МВт, а ТОВ "Арбузинка Солар Парк" -на 4,5 МВт.

У Вознесенському районі ТОВ "Плутон Солар" планує почати будівництво СЕС потужністю 5 МВт у першому півріччі.

У Новоодеському районі ТОВ «Альтернативні енергосистеми" розробляє проект СЕС потужністю 5 МВт.

Estonia Energy Invest (Естонія) відібрала ділянки для будівництва станцій у Первомайському та Вознесенському районах. ТОВ "ЕКО ЕНЕРДЖІ про" має намір будувати станцію у Корабельному районі Миколаєва.

ТОВ "Воскресенське-Терра" почало підготовку до будівництва станції у Вітовському районі, а ТОВ "Ульянівка-Еліос" - у Миколаївському районі.

ТОВ "НІК Енерджі", "Солар Продакшн"," Солар Енерджі трейд "і" Солар Енерджі Україна " мають намір побудувати сонячні станції на 112 га у межах Березанської об'єднаної громади, Анатоліївської та Дмитрівської сільрад. Наразі компанії вже отримали узгодження техдокументації з нормативної оцінки земельних ділянок.

Турецька "Eko Yenilenebiler Enerjiler A. S." планує побудувати СЕС потужністю 15МВт в Очакові на території 25 га.

Як зазначають у облдержадміністрації, передпроектні роботи на предмет можливості будівництва сонячної станції на 7 МВт проводяться у Баштанському районі, на 135 МВт - в Очаківському і на 50 МВт - у Первомайському районах.

Ще декілька десятків проектів потужністю 5-15 МВт, під які виділяється по 20-30 га, розглядаються у різних районах Миколаївської області.

За даними НКРЕКП, минулого року встановлена потужність СЕС у Миколаївській області зросла майже вдвічі – до понад 100 МВт.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка