На Миколаївщині оголосили тендер на пошук монтажника для будівництва сонячної станції за 68 млн. грн.

У Вознесенську Миколаївської області планують звести сонячну електростанцію потужністю 2,2 МВт. В системі державних закупівель Prozorro оголосили тендер на пошук монтажника для будівництва електростанції за 68 млн. грн., пише News.pn.

Зараз тендер знаходиться на стадії подачі заявок, які прийматимуть до 9 листопада. Сам аукціон відбудеться 10 листопада. Попередня вартість всіх робіт з будівництва – 68 мільйонів 90 тисяч 863 гривні. СЕС займатиме площу 4,75 гектарів.

Договір на 2 млн. грн. на підключення сонячної електростанції до електромережі вже підписало з «Миколаївобленерго» комунальне підприємство «Альтен» Вознесенської міськради. КП «Альтен» зі статутним капіталом в 50 мільйонів гривень було створене в червні цього року з метою виробництва «зеленої» енергії у Вознесенську.

Фахівці підрахували, що продаючи за «зеленим» тарифом вироблену СЕС електроенергію Вознесенськ за рік зможе заробити близько 12 мільйонів гривень. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка