На Миколаївщині мають намір побудувати біогазовий комплекс потужністю 3 МВт

У селищі Первомайське(Миколаївська область) планують побудувати сучасний біогазовий комплекс на буряковому жомі.

Проект реалізує компанія ТОВ "Агромир", передає mk.gov.ua..

"Біогазовий комплекс потужністю 3 МВт встановлять безпосередньо біля постачальника сировини - цукрового заводу ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані", - розповідає голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко. - Об’єкт будуватимуть з використанням найновіших розробок й технологій щодо переробки біомаси".

Продуктами переробки бурякового жому будуть електроенергія і тепло, продовжує він, зауважуючи, комплекс також вироблятиме безпечні та якісні органічні добрива.

"Біогазові установки дозволяють не лише отримати паливо, яке можна використовувати для виробництва електроенергії, інших промислово-побутових потреб виробничих комплексів, а й вирішити питання утилізації відходів - замість витрат на їх вивезення та захоронення підприємство отримує додатковий прибуток, - зазначає Олексій Савченко. - При цьому місцева громада буде забезпечена новими робочими місцями та матиме суттєві надходження до бюджету".

На період будівництва біогазового комплексу буде створено близько сотні робочих місць, а після введення в експлуатацію - 25.

За словами голови ОДА, інвестор зобов’язався облаштувати полігон твердо-побутових відходів, встановити вуличне освітлення і відремонтувати дорогу до біостанції, а також добудувати у межах селищної ради багатоповерховий житловий будинок, який стоїть більше 25 років.   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка