На Львівщині запустили сонячну та вітрову електростанції сукупною потужністю понад 40 МВт

Днями на Львівщині у рамках Міжнародного економічного форуму відбулося відкриття сонячної та вітрової електростанцій. Їхня сукупна потужність становить понад 40 МВт, інформує День.

Сонячну електростанцію звели у селі Терновиця Яворівського району. Її потужність складає 20 МВт. За рік вона вироблятиме 6,5 млн кВт*год, що дозволить живити електрикою близько п'яти тисяч домівок. Електростанція займає 12 га, на яких розмістили 22 тисячі сонячних кремнієвих фотоелектричних модулів JA Solar JAP6(K)-60 255-275 4BB F35-35. СЕС має окупитися вже за 4-5 років.

Вітрову електростанцію «Старий Самбір-2» потужністю 20,7 МВт відкрили поблизу однойменного міста. Десять вітряків зможуть забезпечити електроенергією два з половиною райони Львівщини. Вітроелектростанція коштує 36 мільйонів євро. Вона належить українській компанії ТОВ «Карпатський вітер», що займається розробкою та впровадженням відновлювальних джерел енергії, створенням генеруючих потужностей з використанням енергії вітру.

Два роки тому у Старому Самборі запрацювала вітроелектростанція «Старий Самбір-1». Тож відтепер Старосамбірський район перший і єдиний в Україні, що забезпечує свої потреби виключно альтернативною енергією. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка