На Львівщині запускають найпотужнішу в Карпатах вітроелектростанцію

На 19 лютого заплановане офіційне відкриття першої черги найпотужнішої на території Карпат вітроелектростанції «Старий Самбір-1», проект якої реалізується спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Фондом чистих технологій Світового банку, повідомляє інформаційний ресурс ITC.UA

Потужність нової вітроелектростанції складає 13,2 МВт. Очікується, що перша черга «Старий Самбір-1» в рік вироблятиме 19,46 млн кВт/год, при цьому віддача в мережу ОЕС України оцінюється на рівні 18,68 млн кВт/год. Якщо порівняти ці дані з потребою Старосамбірського району в електроенергії (близько 50 млн кВт/год на рік), то це близько однієї третини потреб Старосамбірщини.

Перша черга ВЕС «Старий Самбір-1» включає в себе дві вітротурбіни виробництва «Vestas» типу V-112-3,3. Мінімальна потужність кожної – 3,3 МВт. Крім того, з технологічної точки зору вони вважаються найсучаснішими турбінами.
   
Що стосується інших характеристик, то висота щогли вітроелектростанції становить 119 м, довжина лопатки - 56 м. Розрахунковий термін служби - 20 років.

Вартість проекту становить €20,5 млн. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка