На Львівщині відкрили дахову сонячну електростанцію потужністю 1 МВт

15 грудня у селі Малехів Львівської області запрацювала сонячна електростанція «Лео-Солар-Енерджі», що складається з 3705 модулів, кожен потужністю 270 Вт. Загальна потужніст дахової СЕС – 1 МВт. За рік вона вироблятиме близько 1 100 000 кВт*год електроенергії.

Як повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, за 2017 рік Львівщина стала лідером за кількістю «зелених» електростанцій, які відкривалися в Україні.

«Це четверта сонячна електростанція, відкрита цього року на території Львівщини. Загальна сума інвестицій становить 30 млн. гривень і ми сподіваємось, що після введення другої черги наступного року, першість найбільшої сонячної електростанції, яка сьогодні є за Бориславом, де цього річ ми відкрили найбільшу дахову сонячну електростанцію, перейде сюди в Малехів Жовківського району».

Як розповів засновник компанії «АРТ-ЕНЕРГО» Руслан Волошин сонячна електростанція окупиться приблизно за 6 років. Цілодобово вона зможе освітлювати 200 будинків (з розрахунку, що один дім споживає в середньому 5 кВт). Вже у 2018 році потужність СЕС у Мелехові планують збільшити до 2,5 МВт.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка