На Львівщині планують побудувати вітропарк потужністю 50 МВт

На території Яворівського району Львівської області мають намір побудувати вітроелектростанцію потужністю 50 МВт.

Інформація про розроблений проект оприлюднена в Єдиному реєстрі оцінки впливу на навколишнє середовище 26 червня, передає Енергореформа.

ТОВ "Яворів Енерго 2" (Львів) планує встановити 25 вітроенергетичних установок (ВЕУ) потужністю від 3,5 МВт до 5 МВт кожна на відстані від 400 м до 800 м одна від одної. Загальна площа забудови сягатиме 1 га.

Вітряки матимуть щогли висотою 100-166 м. Згідно з попередніми підрахунками, ВЕС генеруватиме близько 180 тис. МВт-год електричної енергії у рік.

Крім цього, ТОВ "Вінд Пауер Джі ЕС Ай Волинь", в яку входить "Яворів Енерго 2", планує побудувати високовольтну підстанцію (ПС) 110 кВ на площі до 2 га і трансформаторне обладнання типу ТРДН з розщепленою обмоткою для забезпечення прийому та передачі в енергосистему згенерованої ВЕС електроенергії.

З метою безперебійної роботи ВЕС запланована також реконструкція високовольтного обладнання на ПС 330кВ "Львів Західна" (1-2 осередку 35кВ - 110кВ).

ТОВ "Яворів Енерго 2" належить компанії ТОВ "Вінд Пауєр Джі ЕС Ай Волинь", афільоване з Wind Power GSI (Трускавець Львівської обл.), входить у групу компаній "Грінвіль Енерджі", що належить АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Грінвіль".

"Вінд Пауер Джі Ес Ай Волинь "(Волинська обл.) також має намір побудувати ВЕС потужністю 150 МВт, встановивши 50 ВЕУ на території Зимненської та Іваничівської об'єднаних територіальних громад (Володимир-Волинський та Іваничівський р-ни Волинської обл.).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка