На Львівщині дитсадок зменшить енергоспоживання на 60% завдяки сонячному колектору та тепловому пункту

У Жовкві(Львівська область) дитячий садок No2 "Калинонька" зменшить енергоспоживання на 60% завдяки реконструкції з використанням енергоощадних технологій.

У дошкільному навчальному закладі встановили сонячний колектор, систему збору води та централізованої вентиляції, індивідуальний тепловий пункт, енергозберігаючі вікна і двері, утеплили фасад, замінили дах та систему електропостачання, каналізацію в рамках проекту "Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється" за програмою "Демонстраційні проекти - Угода мерів" завдяки коштам Європейського Союзу, передає Zaxid.net.

"Сонячний колектор дасть змогу нагрівати воду у літній період завдяки сонячній енергій, без використання електрики, - пояснюють у міськраді. - Система збору дощової води дозволить економити цінний ресурс і використовувати для технічних потреб дощову, а індивідуальний тепловий пункт, який має функцію погодозалежної автоматики, автоматично підключатиме і відключатиме дитсадок від опалення при зміні температури повітря».

Також у садку замінили системи опалення, електропостачання та вентиляції, встановили "теплу підлогу".

Роботи з реконструкції почались у кінці квітня, а запрацює дошкільний навчальний заклад у п'ятницю, 29 вересня.

Загальний кошторис проекту становить 12 млн 299 тис. гривень, з яких 80% надав ЄС, решта - обласна та міська влада.

В рамках "Угода мерів" у Жовкві модернізували міську котельню, замінили півтора кілометра теплотрас, для опалення почали використовувати тирсу та відходи деревообробки замість газу.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка