На Львівщині домогосподарствам компенсуватимуть 100 тис грн за встановлення сонячних станцій і 125 тис грн – за вітрогенератори

З 2020 року у Львівській області збільшать граничний обсяг відшкодування 10% тіла кредиту для встановлення дахових сонячних електростанцій з 25 до 100 тисяч гривень та запровадять компенсацію 10% тіла кредиту для вітроелектростанцій у розмірі 125 тис. гривень.

Такі зміни були внесені на сесії Львівської обласної ради 10 вересня, передає Львівська ОДА

Фінансування нового механізму стимулювання шляхом одноразової компенсації коштів з обласного бюджету 10% вартості сонячних та вітрових станцій Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження планує здійснювати у межах заходу "Відшкодування тіла кредиту".

Також до "Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки" додали механізм стимулювання впровадження систем теплопостачання та гарячого водопостачання з використанням відновлювальних джерел енергії з IV кварталу 2019 року.

Згідно з документом, домогосподарства Львівщини зможуть отримати компенсацію 10% вартості, але не більше 50 тисяч гривень за теплові насоси грунтового типу, 10% вартості, але не більше 25 тис. гривень – за теплові насоси повітряного типу та 10% вартості, але не більше 15 тис. гривень – за сонячні колектори встановлені з 1 жовтня 2019 року.

Для учасників АТО відшкодовуватимуть відсотки за кредитами без врахування індексу податкоспроможності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка