На Львівщині безкоштовно встановлять 10 тис газових лічильників

До кінця 2015 року "Львівгаз" має намір безкоштовно встановити мешканцям Львівської області близько 10 тисяч газових лічильників.

З червня по грудень підприємство зобов’язується в рамках відповідної інвестиційної програми облаштувати приладами для обліку блакитного палива домівки, де є газова плита і колонка для підігріву води. Разом з тим споживачі, які використовують одну газову плиту, безкоштовний лічильник зможуть отримати лише з січня 2016 року. 

Газовики закликають жителів Львівщини не писати заяв та не ставати у черги, оскільки «Львівгаз» встановлюватиме прилади для обліку блакитного палива відповідно до власного графіку. До когось прийдемо влітку, до когось - восени або в грудні, зауважує перший заступник голови правління ПАТ "Львівгаз" Володимир Король, додаючи, що з 1 січня 2016 року споживачі, які мають плиту і колонку, взагалі не зможуть користуватися газом без лічильника. 

Мешканці Львівщини, які не хочуть зволікати зі встановленням газового лічильника, можуть придбати його за власні кошти – це приблизно  2,5 тисяч гривень, наголошує Володимир Король. 

Згідно з планом, з 1 січня 2018 року газовими лічильниками мають бути облаштовані всі помешкання Львівщини. Наразі у області 630 тисяч абонентів мають прилади для обліку блакитного палива, а 150 тисяч домівок потребує їх встановлення.

По темі: Встановлення лічильника зменшує трати на компослуги до 4-х разів

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка