На Львівщині 1419 бюджетних установ щоденно контролюють споживання енергії

У Львівській області 1419 бюджетних закладів здійснюютьмоніторинг використання енергетичних ресурсів.

Таких результатів вдалось досягти Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, який регулярно проводить відповідні виїзні наради у громадах та районах області, передає Львівська ОДА. 

"Лише завдяки системному контролю використання енергетичних ресурсів установами можна досягнути 5% економії енергії, - зазначає директор департаменту ПЕК та енергозбереження Михайло Мельник. - Це підтверджено досвідом європейських та українських міст, які вже давно запровадили інструменти енергетичного менеджменту".

Щоденний моніторинг у районних закладах бюджетної сфери було запроваджено у 2017 році, програмне забезпечення придбали за підтримки фонду Східна Європа, додає він. 

«Сьогодні 1419 районних об'єктів, які щоденно вносять дані споживання у систему, зможуть оцінити ефективність використання енергоресурсів у будівлі за попередні роки», - зазначає Михайло Мельник.

Нещодавно зустрічі щодо здійснення моніторингу використання енергетичних ресурсів бюджетними закладами відбулись у Стрийському, Миколаївському та Жовківському районі, на яких обговорювалися основні питання та проблеми, які виникають при роботі із програмним забезпеченням, інструменти аналізу та звітності по використанню енергії у будівлях. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка