На Китай припадає 50% світових продажів електромобілів

За перше півріччя 2018 року темпи зростання поставок електромобілів у світі перевищили показники попередніх двох років, інформує Аutogeek.

Всього за перші 6 місяців 2018-го було поставлено 373000 легкових автомобілів на електротязі, включаючи 15000 імпортованих, що на 114% вище, ніж в минулому році. На Китай припадає 50% глобального обсягу продажів електрокарів, якщо враховувати пасажирські автомобілі, та 70% світового обсягу комерційних авто.

У травні цього року частка авто на електротязі досягла нового максимуму - 4,8% від загального показника на ринку легкових автомобілів. Прагнучи підняти стандарт китайської електромобільної індустрії, уряд запровадив нові вимоги для отримання субсидій: мінімальний запас ходу в 150 км для електрокарів і питома ємність акумулятора 105 Вт*кг. Це значно сповільнило темпи зростання, адже деякі популярні моделі не відповідали вимогам. Незважаючи на уповільнення, очікується, що продажі електрифікованих автомобілів в Китаї досягнуть показника в 1,1 мільйона, що на 83% більше, ніж в 2017 році. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка