На Кіровоградщині ініціативні громадяни можуть отримати до 150 тисяч грн на енергоефективні та соціальні проекти

На Кіровоградщині у Петрівському районі ініціативні громадяни можуть отримати від 30 до 150 тисяч грн на енергоефективні та соціальні проекти.

Таке фінансування передбачають умови конкурсу "Майбутнє - спільна справа", передають Новини Кіровоградщини

Один з мікропроектів також отримає грант ПАТ "ЦГЗК" - від 15 до 75 тисяч гривень.

ПАТ "ЦГЗК" також наповнює бюджет конкурсу у вигляді цільової благодійної фінансової допомоги у сумі 500 тис. гривень, є в ньому кошти місцевих бюджетів, спонсорів та громади.

Конкурсний відбір проектів буде проводитись за 4 напрямками, в яких буде діяти 8 номінацій, а саме:

1. Житлово-комунальне господарство

Затишний двір (облаштування прибудинкових територій, розбивка алей і клумб, встановлення урн, лавочок, огородження, організація освітлення).

Чиста вода (реконструкція та ремонт систем водопостачання, встановлення приладів обліку та очищення води.

Енергозбереження та енергоефективність (заміна віконних прорізів та дверних блоків, ремонт покрівель, реконструкція та ремонт систем теплопостачання, використання відновлюваних джерел енергії).

2. Освіта

Кращий клас (покращення матеріально-технічної бази класів навчальних закладів шляхом фінансування ремонтів, закупівлі шкільних меблів, комп'ютерної та оргтехніки, обладнання).

Здоровий спосіб життя (будівництво та облаштування дитячих ігрових і спортивних майданчиків, встановлення вуличних тренажерів, придбання обладнання та інвентарю для занять спорту).

3. Культура

Сучасна бібліотека (проведення ремонтів, встановлення Інтернету, придбання літератури, комп'ютерної та оргтехніки в бібліотечні заклади).


Розвиток аматорського мистецтва (сприяння діяльності аматорських колективів шляхом придбання музичних інструментів, концертних костюмів).

4. Охорона здоров'я

(придбання медичного обладнання, здійснення енергозберігаючих і енергоефективних заходів, покращення матеріально-технічної бази, проведення ремонтів приміщень).

Проекти для участі в конкурсі прийматимуться протягом червня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка