На Кіровоградчині запрацює біогазовий комплекс потужністю 6 МВт(ФОТО)

Біля селища Капітанівка(Кіровоградська область) повністю завершили будівництво 6-мегаватного біогазового комплексу на відходах цукрового виробництва.

Об’єкт добудував агрохолдинг I&U Group, передає landlord

Переробка відходів цукрового виробництва в енергію відбуватиметься на гідравлічних реакторах за технологією анаеробних ферментаторів з гідравлічним перемішуванням. При будівництві об'єкту використовувалися інноваційні технології та передове обладнання австрійських компаній.


Головні переваги технології - простота та надійність конструкції, низька вартість експлуатації та технічного обслуговування, а також висока ефективність переробки, що у порівнянні з іншими методами дозволяє отримувати більшу кількість біогазу з тони субстрату, зазначає на своїй сторінці facebook засновник I&U Group Сергій Тарасов.

«Комплекс перероблятиме відходи цукрового виробництва в сировину для теплової та електричної енергії й після запуску в експлуатацію щорічно вироблятиме 48 тис МВт*год "зеленої" електроенергії, - каже він. - Запуск заводу дозволить сукупно скоротити викиди CO2 на 24 тис тон на рік, а залишки від виробництва біогазу будуть використовуватися в якості біодобрив, які частково замінять нам дорогі мінеральні добрива - щороку розраховуємо отримувати 10-12 тисяч тонн біодобрив».


Будівництво комплексу тривало з грудня 2018 року, а загальна вартість проекту склала 23 млн євро. Для реалізації було залучено кредит ЄБРР у розмірі 13 млн євро і пільговий кредит Фонду чистих технологій у розмірі 2 млн євро.

Земельний банк I&U Group наразі становить 50 тис га, компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській та Миколаївській областях. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: