На Хмельниччині запрацював другий за потужністю в Україні біогазовий комплекс

На Теофіпольському цукровому заводі, що розтавшований у Хмельницькій області, запрацював біогазовий комплекс потужністю 5,1МBт.

Обэкт, який став другим за потужністю в Україні, почав виробляти електроенергію 30 вересня 2017 року, йдеться на сторінці групи «Сільське господарство та альтернативна енергетика» у Facebook.

Перша черга біогазового комплексу буде працювати на цукровому жомі та гної.

Передбачається, що через декілька місяців на Теофіпольському цукровому заводі буде запущена друга черга біогазового комплексу потужністю 10,5 МВт, на якому в якості сировини буде використовуватися спеціально вирощена силосна кукурудза. Як результат, у Європі з'явиться біогазовий комплекс загальною потужністю 15,6 МВт.

Агрохолдинг "Україна-2001" інвестував у будівництво біогазового комплексу близько 40 млн євро.

За оцінками експертів, біогазовий завод потужністю 15,6 МВт на Теофіпольському цукровому заводі за річним обсягом виробленої електроенергії буде еквівалентним СЕС потужністю 100 МВт.

Наразі найбільший біогазовий комплекс потужністю 5,5 МВт працює на птахофабриці Оріль-Лідер у селі Єлизаветівка Дніпропетровської області.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка