На Хмельниччині запрацювала сонячна станція потужністю 63,8 МВт

Біля села Панівці Кам`янець-Подільського району Хмельницької області ввели в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 63,8МВт.

Проект реалізувала компанія "Подільськенерго" спільно з групою ICU та американським фондом VR Capital Group, які виступили інвесторами на паритетних засадах, передає finbalance.com.ua

"Пікова потужність станції, яка вже почала відпускати електроенергію в мережу, складає 63,8 МВт, що робить її другою в країні за потужністю, - йдеться у повідомленні. - Електроенергії згенерованої станцією – 68,2ГВт-год у рік - вистачить аби забезпечити третину з 13 тисяч домогосподарств Кам`янець-Подільського".

На станції встановлено 220 тисяч монокристалічних модулів світового виробника Longi Solar, а також силові трансформатори компанії ETD.

Передбачається, що СЕС "Кам`янець-Подільська" дозволить скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 67 тисяч тонн у рік.

Загальний обсяг інвестицій у будівництво сонячної станції склав близько $55 млн.

"Кам`янець-Подільська" СЕС - це перший з трьох спільних з VR Capital Group проектів у галузі альтернативної енергетики, - зазначив керуючий партнер ICU Макар Пасенюк. - Найближчим часом планується запуск другої сонячної електростанції - потужністю 35 МВт, яка розташована у Херсонській області, також на початковій стадії будівництва знаходяться кілька середніх за розмірами СЕС у Миколаївській області".

VR Capital Group Ltd. є керуючим активами "альтернативного типу" загальною вартістю понад $4,5 млрд. Президентом VR Capital Group є Річард Дейтц. Під управлінням ICU перебувають активи к розмірі понад $500 млн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка